"Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Кіровограда"

Класна оцінка

День здоров'я у Центрі

22 трав. 2014
День здоров'я у Центрі

«День здоров’я» в Центрі реабілітації

«… піклування про здоров’я – найважливіша робота

Вихователя. Від життєрадісності, бадьорості

залежить духовне життя, світосприйняття, розумовий

розвиток, віра у свої сили»

В.Сухомлинський

Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини – основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи системно проводяться в нашому закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми.

Але зараз настав час літнього оздоровчого періоду, під час якого в Центрі проводяться дуже багато різноманітних заходів, що сприяють оздоровленню дітей-інвалідів.

І перший захід, був проведений Церквою Адвентистів Сьомого Дня та реабілітаційним Центром «Повернись додому» за сприяння ВГО «Народна академія творчості» та безпосередньо голови організації Ельміри Небесної.

Були організовані різноманітні розваги: караоке, пускання мильних бульбашок, конкурс «Пізнай звірятко», ловля риби, стрибання на батуті, ігри «Під куполом» та багато інших веселих, неймовірно яскравих розваг. Діти мали змогу проявити командний дух, приймаючи участь у заходах. Для наших дітей це є особливо важливим, адже у них була можливість відчути себе єдиним цілим, позмагатися один з одним на рівних умовах, а також хоча б на частинку зміцнити своє здоров’я і силу духу.

Діти отримали заряд бадьорості та наснаги, а також багато гарних емоцій, якими вони обов’язково поділяться із оточуючими.