Ми - разом!

У комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» 28.02.2013 року о 10.00 год. відбулася робоча зустріч працівників Центру та керівництва управління соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради з представниками громадських організацій та батьками дітей-інвалідів. Темою обговорення була: «Реабілітаційний простір у Центрі реабілітації дітей-інвалідів. Перспективи розвитку». Метою робочої зустрічі було висвітлити питання роботи Центру, переліку послуг, які надаються, результатів допомоги, планів та перспектив роботи.
         Під час робочої зустрічі директор А.Заботкіна проінформувала про роботу Центру, висвітлила проблеми, які існують на сьогодні. Також виступила з пропозицією про згуртування організацій та осіб, які займаються підтримкою дітей-інвалідів, у вирішенні проблем та подальшого розвитку Центру.
         Нині основною  метою діяльності Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її голови є формування позитивного ставлення до особливих дітей та їхніх потреб, - зазначила директор. Досвід роботи нашого Центру свідчить, що все це можливе, якщо батьки справді захочуть змінити життя своїх дітей на краще і докладуть до цього максимум зусиль. Ще кращим може бути результат, якщо представники громадськості будуть активно залучені до життя таких дітей.
         На робочій зустрічі обговорювалося напрями співпраці громадських організацій і закладу, залучення спонсорської допомоги. Батьки дітей з особливими потребами запропонували свою допомогу у облаштуванні території Центру, а громадські організації свою посильну допомогу. Так, голова Кіровоградської обласної громадської організації інвалідів «Народна академія творчості» Е.Небесна запропонувала допомогу у проведенні майстер-класів та організації виставки робіт дітей, які відвідують Центр. КОВУФМХБО «Армія спасіння» разом з громадською організацією «Серце матері» пообіцяли спільне проведення акцій та допомогу у зміцненні матеріальної технічної бази. Також свою допомогу запропонували Кіровоградська обласна громадська організація інвалідів «ГЕРОНТІССА», Кіровоградська обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Кіровоградський обласний благодійний фонд інвалідів «Соломон».
         Всі учасники зустрічі погодилися з необхідністю об’єднати зусилля за ради цієї благородної справи.