Ми раді вітати вас на Сайті комунального закладу "Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у  м. Кіровограді ради"!
Метою Сайту нашого Центру є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний інформаційний простір мережі Інтернет.

Основним завданням Сайту є інформаційне забезпечення про надання  послуг учасникам реабілітаційного процесу у закладі в електронному вигляді та формування його позитивного іміджу.
Інформаційний ресурс Сайту є відкритим та загальнодоступним. Сподіваємось, що web-сайт комунального закладу "Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради" буде вашим вірним другом і надійним помічником.
В нашій роботі немає дрібниць.
Важливе усе – від порогу і до неба!

15 лип. 2014
А Ви любите грати з користю
Домашня iгротека
11 черв. 2014
Нові рецепти з Нового дому
Всї знають про користь здорового харчування. Воно необхідно і здоровим, і хворим, і малюкам, і дорослим. Майстер-класи з приготування корисної їжі дуже цікавлять і мам, яки виховують особливих діток.
30 трав. 2014
Маленькі люди - великі серця